Raimondas Guobis 

Spalio viduryje keturių gandrų kokybės ženklu garsioje, Butėnų didkaimio pakraštyje įsikūrusioje kaimo turizmo sodyboje "Barono vila" vyko mažytis "Infoturas" - keliolikai kviestinių turizmo verslo bei žinios apie jį sklaidos atstovų surengtas kelių valandų seminaras - pažintis su sodyba ir joje teikiamomis paslaugomis.

Pirmiausia būrelis svečių kartu su sodybos savininke Rūta Baroniene bei vadybininke Ugne apvaikščiojo šalia kastinio ežero Kerpio esančias įdomybes. Kalva su giminės atminties stogastulpiu, originalus baublys, akmenų parkas - iš riedulių pasaulio gėlės žiedo formomis sudėliotas, moteriškojo prado mistinis ornamentas - Stounhendžas. Aplankytos šešiavietės Elnio, Kiškio, Avies vilutės bei trisdešimčiai asmenų skirta Didžioji vila, pasigėrėta daugiau nei 10 hektarų ploto aptvare gyvenančiais elniais ir danieliais bei Gotlando avimis.

Pasivaikščiojus gryname, šalia ošiančio pušyno kvapsmais persunktame ore svečiai galėjo pasistiprinti firminiu Barono plovu, kurį pateikė rytietiškai mandagių, nuolat besilankstančių ir vaišintis prašančių tarnautojų, vilkinčių tautiniais tadžikų kostiumais pora. Taip pat buvo pateikta egzotiškas "karpači" - prieskoniais pagardintos sodyboje augintų žvėrelių žalios mėsos, pagardintos prieskoniais patiekalas ir kitokių pikantiškų gardybės. Kalbėta, kad apsistojus sodyboje galima pasimaudyti, paplaukioti valtimi ir pažvejoti, pasikaitinti pirtyje bei kubile, gėrėtis elniais ir kitais gyvūnais, dalyvauti edukacinėse pamokose - kepti naminę duoną, iš šiaudų pinti sodus, velti vilnonius gaminius, dalyvauti subtilaus meno terapijos pamokėlėse.

Susipažinta ir su "Barono vilą" reprezentuojančiais ir reklamuojančiais suvenyrais, sodybos logotipu - plačiaragio elnio galvos siluetu papuoštais maišeliais, puodeliais, šešių meniškų atvirukų rinkiniu. Ką sužinojau, pasakiau, beliktų tik pridurti: "Ir aš ten buvau, alų midų gėriau..."

 Capture1

IMG 2579

Komentuoti


Sukurta:

Dabar lankosi:

Dabar svetainėje 218 svečių ir narių nėra

Lankytojai

Patalpinta:

serveriai

Slapukai

Scroll to top